Strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług. W przeglądarce możesz dokonać zmian ustawień plików cookies.

 

1 lipca 2019 r., ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W roku akademickim 2019/2020 oferujemy aż 11 różnych studiów podyplomowych, które są atrakcyjne z punktu widzenia pracodawców. Studia prowadzone są w obszarze szeroko rozumianej logistyki, transportu i spedycji, ale także dotyczą zagadnień związanych z eksploatacją infrastruktury drogowej oraz kolejowej.


W ofercie dla nauczycieli są nadal, cieszące się dużym zainteresowaniem, trzysemestralne studia kwalifikacyjne nadające uprawnienia do nauczania przedmiotów w zawodach technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali, a także technik transportu drogowego oraz magazynier. Program kształcenia na studiach podyplomowych Technik logistyk – Technik spedytor jest dostosowany do obowiązujących podstaw programowych.


Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są przez nauczycieli akademickich, którzy wiedzę teoretyczną łączą z doświadczeniem zdobytym w praktyce gospodarczej. Proces dydaktyczny wsparty jest wyjazdami studyjnymi oraz zajęciami laboratoryjnymi. Wszystkie zajęcia realizowane są w formie stacjonarnej, co w istotny sposób wpływa na jakość procesu kształcenia.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni oraz podjęcia studiów podyplomowych w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu:

 

https://www.studia-podyplomowe-wroclaw.com/oferta-edukacyjna

 

 

 

1

© 2017 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 48
Przejdź na górę strony