Strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług. W przeglądarce możesz dokonać zmian ustawień plików cookies.

zajawka_m26 października 2019 r., odbył się pierwszy zjazd rozpoczynających naukę słuchaczy studiów podyplomowych na Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

zajawka_m1 lipca 2019 r., ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W roku akademickim 2019/2020 oferujemy aż 11 różnych studiów podyplomowych, które są atrakcyjne z punktu widzenia pracodawców.

zajawka_mInformujemy, iż absolwenci studiów podyplomowych: Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw, Nowoczesne zarządzanie produkcją i logistyką, a także Eksploatacja i utrzymanie infrastruktury kolejowej mogą odbierać świadectwa ukończenia studiów w dziekanacie uczelni.

zajawka_m29.06.2019 r., absolwenci studiów podyplomowych: Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw, Nowoczesne zarządzanie logistyką i produkcją, a także Eksploatacja i utrzymanie infrastruktury kolejowej przystąpili do egzaminu zawodowego, który składał się z dwóch części.

zajawka_mStudenci studiów podyplomowych z Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu mieli okazję odwiedzić firmę Antolin Silesia Sp. z o.o.

© 2017 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 48
Przejdź na górę strony