Opinie absolwentow

Erwin Stróżyk 

Opinie absolwentow MWSLiTPracownik administracyjno-logistyczny, P. W. Dart w Zielonej Górze, absolwent MWSLiT (Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw)

„(…)  Do podjęcia studiów z zakresu logistyki zachęcił mnie mój ówczesny pracodawca. Po skończeniu studiów językowych znalazłem zatrudnienie w firmie transportowo-spedycyjnej na stanowisku asystent spedytora. Potrzebowałem wiedzy, aby móc z większą świadomością wykonywać powierzone mi obowiązki. Stąd trafny wybór studiów podyplomowych Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw.
Rozpoczynając naukę na MWSLiT we Wrocławiu oczekiwałem, że zapoznam się z procesami zachodzącymi w danym sektorze gospodarczym. Fakt, że zajęcia wykraczały poza dziedzinę, z którą byłem związany zawodowo, okazał się bardzo pozytywny. Pracując obecnie w zakładzie produkcyjnym na stanowisku pracownika administracyjno-logistycznego, już od samego początku rozumiałem wiele procesów zachodzących w firmie jak relacje związane z firmami transportowymi, zleceniodawcami i niektórymi procesami wewnątrzzakładowymi.
Zajęcia na uczelni były prowadzone rzetelnie i ciekawie, a wykładowcy byli przygotowani do przekazywania wiedzy i potrafili zainteresować omawianymi przez siebie zagadnieniami. Szczególnie przydatne okazały się zajęcia praktyczne w postaci laboratoriów lub gier logistycznych (symulacji). Wykładowców cechował dobry kontakt ze słuchaczami.
Podsumowując, mogę powiedzieć, że rok nauki na studiach podyplomowych w MWSLiT we Wrocławiu stał się w moim przypadku okresem rozbudowania ogólnej wiedzy z dziedziny logistyki, którą obecnie wykorzystuję w pracy. "

 

Jarosław Wawryn

Opinie absolwentow MWSLiTSpecjalista ds. logistyki, Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnicy, absolwent MWSLiT (Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw)

"Studia podyplomowe bardzo konkretne, przekaz szerokiej wiedzy z dziedziny logistyki łańcuchów dostaw, jak również tematyki towarzyszącej powyższej logistyce.
Zakres tematyczny bardzo rozsądnie dobrany w stosunku do obecnych trendów panujących w logistyce.
Wiedza zdobyta podczas studiów bardzo pomocna w praktyce.
Szczerze polecam!"

 

 

 

 

© 2014 - 2015 (71) 324-68-48 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu